MOC POLSKIEJ 

GWARANCJI

 

Zapewniamy

kompleksową ofertę

produktową do instalacji

fotowoltaicznych.

MOC POLSKIEJ GWARANCJI

Każdy użytkownik instalacji fotowoltaicznej wie, że moduły PV powinny działać bezawaryjnie przez 25 lat, bo na tyle lat zazwyczaj udzielana jest gwarancja producenta na moc modułów PV. Natomiast mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że moduły fotowoltaiczne o wysokiej jakości, wyprodukowane z dbałością o materiały i przy użyciu nowoczesnych technologii, będą mogły pracować bezawaryjnie przez co najmniej 35 lat!

Co jednak w przypadku, gdy zajdzie potrzeba  skorzystania z umowy gwarancyjnej? Czy pisemna gwarancja producenta to wystarczające zabezpieczenie naszej cennej instalacji PV? 

W przypadku modułów produkowanych przez firmę SELFA, dostajemy coś znacznie więcej niż tylko gwarancję producenta – otrzymujemy MOC POLSKIEJ GWARANCJI!

czyli…

  • Jesteśmy na miejscu – w Polsce, więc nawet jeśli zajdzie konieczność  odesłania modułów do producenta w celu dokonania ich ekspertyzy, to nie będzie skomplikowana procedura logistyczna, wymagająca ponoszenia wysokich kosztów transportu i odpraw celnych!
  • Lokalizacja na terenie kraju oraz gęsta sieć sprzedaży i serwisu gwarantuje natychmiastową obsługę klienta zarówno podczas procesu zakupu jak i ewentualnych działań gwarancyjnych.
  • Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem i z nami zawsze porozmawiasz po polsku!
  • Nasza tradycja sięga 1932 r., a ponad 80-letnia obecność na europejskim rynku, jak również stabilność finansowa i dywersyfikacja produkcji, dają pewność wywiązania się z oferowanej wieloletniej gwarancji.

Warunki gwarancji stanowią integralną część wszelkich umów sprzedaży zawieranych przez autoryzowanych instalatorów  SELFA GE S.A.,  w tym również umów zawieranych w formie pisemnego zamówienia, oferowanych na rzecz podmiotu, który dokonuje zakupu. Warunki gwarancji są dostępne dla kupującego przed zawarciem umowy w formie pisemnej, w siedzibie firmy SELFA oraz na stronie internetowej:  www.selfa-pv.com

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.