MOC POLSKIEJ 

GWARANCJI

 

Zapewniamy

kompleksową ofertę

produktową do instalacji

fotowoltaicznych.

O nas

Jesteśmy firmą z ponad osiemdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży. Już w 2004 roku rozszerzyliśmy profil naszej działalności o odnawialne źródła energii, a w 2012 roku uruchomiliśmy nowoczesną, zautomatyzowaną linię do produkcji modułów fotowoltaicznych.

W 100% polski kapitał, czy długoletnia tradycja to nie jedyne cechy, które wyróżniają nas na tle innych krajowych i europejskich producentów. Lokalizacja na terenie kraju oraz gęsta sieć sprzedaży gwarantuje natychmiastową obsługę zarówno podczas procesu zakupu jak i ewentualnego serwisu. Naszym klientom gwarantujemy:

  • kompleksową obsługę i fachowe doradztwo,
  • pełną ofertę asortymentu do instalacji fotowoltaicznych,
  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • elastyczność w działaniach.

W ramach realizacji przyjętej strategii „Firmy Przyjaznej Środowisku” od połowy 2018 roku nasze moduły fotowoltaiczne produkowane są przy użyciu zielonej energii pochodzącej ze Słońca.
W maju 2018 roku została uruchomiona druga elektrownia fotowoltaiczna umieszczona na dachach hali produkcyjnej i budynku biurowego o mocy 214,5kW, a następnie rozbudowano o kolejne 17,6kW na budynku OBR. Poprzednia ekologiczna inwestycja to naziemna elektrownia słoneczna o mocy 950kW znajdująca się przy drugim zakładzie produkcyjnym. Łącznie moc obu elektrowni wynosi 1 182kW, co pozwala firmie na produkcję ok. 1200MWh zielonej energii, która w 100% pokrywa zapotrzebowanie obu zakładów produkcyjnych na energię elektryczną.

Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach liczą się nie tylko wyniki finansowe firmy czy jakość produktów, ale również jej wpływ na środowisko oraz lokalną społeczność, realizujemy swoje projekty z troską o środowisko i z szacunkiem dla natury

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.