MOC POLSKIEJ 

GWARANCJI

 

Zapewniamy

kompleksową ofertę

produktową do instalacji

fotowoltaicznych.

Film z budowy Ośrodka Badawczo-Rozwojowego SELFA

SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A. w grudniu 2018 roku zakończyła projekt pn." Utworzenie Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Grzejnictwa Elektrycznego Selfa GE " realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. W zakresie powyższego projektu został wybudowany Ośrodek Badawczo-Rozwojowy o powierzchni całkowitej 1400 m2. Obiekt ten został wyposażony w nowoczesny park maszynowy przeznaczony do opracowywania i wdrażania innowacji procesowych oraz produktowych dotyczących produkcji elementów grzejnych. Ponadto Ośrodek został wyposażony w nowoczesne urządzenia laboratoryjne pozwalające na prowadzenie szerokiego zakresu testów i badań dotyczących procesów przemysłowych jak i samych wyrobów elektrogrzejnych.

W ramach realizacji wcześniej przyjętej strategii -„Firma Przyjazna Środowisku” - również na dachu Ośrodka Badawczo-Rozwojowego zainstalowane zostały moduły fotowoltaiczne o mocy 17,6 kW.

Aby zobaczyć dane o produkcji energii elektrycznej w tej instalacji kliknij: OBR SELFA 17,6kW

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.