POLSKI PRODUCENT MODUŁÓW PV

Zapewniamy
kompleksową ofertę
produktową do instalacji
fotowoltaicznych

SELFA Przyjazna Środowisku

SELFAPrzyjazna

W ramach realizacji przyjętej strategii „Firmy Przyjaznej Środowisku” od połowy 2018 roku nasze moduły fotowoltaiczne i elementy grzejne  produkowane są przy użyciu zielonej energii pochodzącej ze słońca.

W czerwcu 2018 roku została uruchomiona druga elektrownia fotowoltaiczna umieszczona na dachach hali produkcyjnej i  budynku biurowego o mocy 214,5 kW. Poprzednia ekologiczna inwestycja  to naziemna  elektrownia słoneczna o mocy 950 kW znajdująca się przy drugim zakładzie produkcyjnym.  Łącznie moc obu elektrowni wynosi 1 164,5 kW, co pozwala firmie na produkcję około 1200 MWh zielonej energii, która w 100 % pokrywa zapotrzebowanie obu zakładów produkcyjnych na energię elektryczną.

 

Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach liczą się nie tylko wyniki finansowe firmy czy jakość  produktów, ale również jej wpływ na środowisko oraz lokalną społeczność, realizujemy swoje projekty z troską o środowisko i z szacunkiem dla natury. 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.